Úvod Ostatní dárky a gadgets Waboba

Waboba

« Předcházející

V této kategorii je 327 produktů

Následující »
Waboba 

Cena za 1 ks: 243,- Kč

Dostupnost produktu na dotaz ověříme,
pro zjištění nás kontaktujte prostřednictvím
formuláře vlevo pod obrázkem produktu.

Popis

Přemýšlíte, čím se v nadcházejícím létě zabavit při návštěvě bazénu, rybníka nebo na dovolené u moře? Představujeme vám velmi jednoduché, levné, ale o to více zábavné řešení ? míček Waboba! Určitě si říkáte: Míček?co s ním?! Neklikejte pryč na další stránku! Waboba totiž není jen obyčejným míčkem, který se hozením do vody nasákne špinavou vodou z rybníka, ztěžkne a je schopný udělat leda tak trapné žbluňk? Waboba dokáže skákat po vodní hladině! Ano, zní to až neuvěřitelně, ale po shlédnutí našeho videa nebo po osobním vyzkoušení určitě uvěříte.

Když Wabobou mrštíte v různých úhlech proti hladině, chová se jako ?placák? při házení žabek. Umožňuje to materiál, z kterého je tento malý zázrak vyroben. Uvnitř lycra obalu se skrývá speciální směs polyuretanů, díky nimž má míček své supervlastnosti ve vodě, neodráží se však od tvrdých povrchů (zeď, podlaha ? upozorňujeme, že pro tyto povrchy není určen). Je tedy už jen na vás, jak Waboba míček při vodních hrátkách využijete.
Waboba oranžový míček má 82 gramů a jeho průměr je přibližně 5,5 cm. K jeho údržbě není potřeba žádného speciálního zacházení, neházejte však Wabobu na tvrdé povrchy.
Základní hrou s Wabobou je posílání si míčku odrážením od vodní hladiny mezi vámi a vaším spoluhráčem ? vyzkoušíte si tak různé úhly odrazu, možnosti míčku a zjistíte, jak to spoluhráči co nejlépe ?nandat?. Pak už je jen na vaší fantazii, co budete s míčkem vyvádět. Chytání Waboba míčku jednou rukou, odrážení od vln, soutěžení, komu se Waboba odrazí vícekrát, do větší výšky nebo dálky...
Tento kulatý neposeda se dá ale využít i ve skupinových hrách. Pro inspiraci zde uvádíme pár nápadů:
Klasika: S libovolným počtem přátel si stoupněte 10 ? 15 metrů ve vodě sahající do výše boků a posílejte si míček několika odrazy od hladiny. Hru si můžete zpestřit bodováním nejlepších kreací při chytání Waboby (s plácnutím se do vody, chycení jednou rukou za hlavou nebo provlečenou mezi nohama apod.)
Žhavý uhlík: V menších rozestupech si můžete míček házet jako žhavý uhlík ? co nejrychleji. Kdo ho pozdrží déle, než je vámi určený čas, musí splnit nějaký úkol (předvést tuleně, udělat stojku ve vodě?)
Waboba utkání: Rozdělte se na dva týmy. Každý tým může získat bod, pokud si všichni jeho členové pošlou Wabobu odrážením od hladiny bez přerušení druhým týmem. Vyhrává tým s větším počtem bodů.
Doufáme, že si s tímto gadgetem užijete spoustu zábavy a stane se vaším společníkem při každé návštěvě vody.

Detaily

Kategorie Ostatní dárky a gadgets
Objednávkový kód 112160

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist