Úvod USB a PC Gadgets USB Hub se Světlem a Hodinami

USB Hub se Světlem a Hodinami

« Předcházející

V této kategorii je 48 produktů

Následující »
USB Hub se Světlem a Hodinami 

Cena za 1 ks: 340,- Kč

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Chtěli by jste nějakou zajímavou kvalitní USB vychytávku na Váš stůl ale nejste fanoušek bezúčelových věcí? Pak by Vás mohl zaujmout USB Hub s hodinami a vkusným LED světlem, které si můžete přepnout přesně tak aby vyjádřilo Vaše momentální rozpoložení. Na výběr máte 5 rozdílných efetků počínaje excentrickým blikání a změny barev až po klidné vyrovnané barvené přechody. Rovněž můžete zvolit automatický mód kdy se jednotlivé efekty postupně střídají.
Další praktickou funkcí je funkce hodin včetně alarmu, kerý je zobrazen na čelní straně hubu a lze velmi snadno nastavit pomocí tlačítek MODE a SEt na spodní straně hubu. Hodiny jsou napájené malou baterií formátu "A", která je součástí balení aby v případě odpojení Hubu od USB nedošlo ke ztrátě nastaveného času a alarmu.
Poslední a asi nejdůležitější funkcí je pak funkce 4 slotového USB Hubu. Pro spuštění této funkce stačí jen propojit Hub s Vaším PC pomocí kabelu, který je součátstí balení. (Hub je kompatibilní s PC na kterých je OS: 98SE, 2000, ME, XP, Vista, 7, Mac OS X a alespoň jeden volný USB port 1.1 nebo 2.0)

Detaily

Kategorie USB a PC Gadgets
Objednávkový kód 112092

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist