Úvod Pro domácnost Toaletní papíry Toaletní Sudoku

Toaletní Sudoku

V této kategorii je 12 produktů

Následující »
Toaletní Sudoku 

Cena za 1 ks: 46,- Kč

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Sudoku je všude a není před ním úniku. Pokud i vy ještě stále nemáte dost této chytlavé hry s čísly, náš gadget je pro vás spásou. Tento sudoku toaletní papír je dalším stádiem celosvětové sudoku mánie a umožňuje provozovat číslofóbii i na takových místech, kde by vás to v životě nenapadlo. Od sudoku posedlosti není nyní ušetřena ani místnost nejvíce zapovězená.
Vaši ? záchodovou svatyni?, která v domácnostech obvykle bývá zaplněna mnoha výtisky bulvárních časopisů ještě z minulého století, můžete nyní obohatit o jednoduše geniální doplněk ? toaletní sudoku. Jak lépe zužitkovat tolik volného času a nezaměstnané ruce, než s touto nápaditou věcičkou? Vyhoďte zaprášené magazíny, vyměňte nudné papírové role s kytičkami nebo motýlky za jedinečný sudoku papír, popadněte propisku a na několik následujících hodin je intimní místnůstka jenom vaše. Nechte odpočinout vaší mysli i spodním partiím těla a to díky jednomu malému útržku. Při přemýšlení zatněte všechny zuby a vypusťte ven? všechnu mentální energii!
Milujte jej nebo nenáviďte. Po každém dobře vyluštěném útržku můžete odměnit Vaši zadní část těla jemným materiálem toaletního papíru nebo naopak ? při neřešitelné záhadě se špatně umístěným číslem se můžete zdravě nas? a útržku s problémem se stejně tak parádně pomstít a spláchnout jej do tmavých hlubin mísy. Pomsta nikdy nevoněla tak ehm?sladce. Jak krásně absurdní!
Rébusový toaletní papír vás bude bavit i v těch nejvypjatějších okamžicích. Mřížka 9 x 9 jistě zaměstná vaši mysl při dlouhém sezení na Vašem ?porcelánovém trůnu? a odvede pozornost od křečí v břiše po nevydařeném stravovacím dni. A na druhou stranu dokáže zpestřit návštěvu toalety ? místo nudného zírání na dveře záchodu můžete mít chvilku pobavení. Sudoku toaletní papír se dá jednoduše vystihnout třemi slovy: dlouhý, pevný, zábavný.
U toaletního sudoku hrozí jen jediné nebezpečí: když se na vaší toaletu uchýlí návštěva, může se stát, že bude na dlouhou dobu zablokována možnost odskočit si a navíc po odchodu návštěvy zjistíte, že ubylo několik útržků velmi cenných hádanek.
Každý kousíček našeho toaletního sudoku je maximálně využit, takže je celá role potištěna 150 rébusy sudoku 9 x 9 čtverečků. Role sudoku papíru se hodí na jakýkoliv běžný držák papíru. Papír je jemný, není perforovaný, takže si jej můžete utrhnout po libovolném počtu vyluštěných sudoku. Rozměry jsou 10 x 9,5 x 9,5 cm a obtížnost sudoku je lehká.
Darujte vašim blízkým vtipný dárek se skvělým nápadem nebo si sami udělejte radost!

Detaily

Kategorie Pro domácnost - Toaletní papíry
Objednávkový kód 112310

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist