Úvod Rádia, repráčky a MP3 MP3 a MP4 přehrávače SoundBox

SoundBox

V této kategorii je 1 produktů

SoundBox 

Cena za 1 ks: 456,- Kč

Dostupnost produktu na dotaz ověříme,
pro zjištění nás kontaktujte prostřednictvím
formuláře vlevo pod obrázkem produktu.

Popis

Ať patříte k příznivcům či odpůrcům reprodukované hudby přes mobilní telefony, zajisté se Vám již někdy stalo, že jste si chtěli poslechnout nahlas bez sluchátek spolu s přáteli Vaši oblíbenou skladbu. A nikde ve Vašem okolí nebyl dostatečně silný zdroj zvuku ani energie. SoundBox je kvalitní, elegantní a plně mobilní řešení reprodukované hudby ať jste kdekoliv.
Přirozenou reakcí každého logicky uvažujícího návštěvníka našich stránek pravděpodobně bude, že mini reprodutkor není za posledních 10let žádnou novinkou. Což je absolutní pravda, to co SoundBox dělá nekompromisní vychytávkou je jeho dotažení k dokonalosti integrováním nabíjecího akumulátoru (Li-ion, o napětí 3,6V), který lze nabíjet přes přiložený USB kabel pomocí jakéhokoliv USB kompatibilního zařízení (notebook, PS3, apod.).
Další z upgradů oproti normálním reproduktorům je, možnost vysunutí reproduktoru pomocí jednoduchého kroutivého pohybu, čímž vznikne v prostoru za magnetem reproduktoru ozvučnice, která vylepšuje výsledný zvuk. Hudbu je možné pouštět i pokud je SoundBox v zasunuté poloze což je žádoucí například za chůze.
Doba provozu SoundBoxu je samozřejmě závislá na hlasitosti přehrávání a pohybuje se mezi 2 ? 4 mi hodinami nepřetržitého provozu. Poté stačí připojit SoundBox do USB a během 1 ? 2 hodin je opět nabitý. Během nabíjení samozřejmě lze pouštět hudbu. SoundBox je skvělý v kombinaci se Solární nabíječkou kdy můžete zůstat s hudbou i v naprosté divočině.

Technické informace
Kompatibilita: všechna audio zařízení s jackem 3,5mm
Napájení: Li-ion nabíjecí akumulátor
Doba provozu: 2-4 hodiny
Doba nabíjení: 1-2 hodiny
Frekvenční rozsah: 80Hz - 18kHz
Rozměry: 52mm na 31mm
Váha: 50g
Výkon: 2w

Obsah balení:
1x SoundBox
1x Návod k použití
1x Propojovací audio kabel 2,5mm - 3,5mm
1x USB nabíjecí kabel
1x Poutko na připnutí

Detaily

Kategorie Rádia, repráčky a MP3 - MP3 a MP4 přehrávače
Objednávkový kód 112053

Hlídací pes

Funkce hlídací pes je k dispozici pouze registrovaným zákazníkům.

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist