Úvod iPhone gadgets Sluchátko bluetooth

Sluchátko bluetooth

« Předcházející

V této kategorii je 32 produktů

Následující »
Sluchátko bluetooth 

Cena za 1 ks: 969,- Kč

Dostupnost produktu na dotaz ověříme,
pro zjištění nás kontaktujte prostřednictvím
formuláře vlevo pod obrázkem produktu.

Popis

Sluchátko je stylizované do starých let, ale narozdíl od jiných starých sluchátek je opatřeno technologií bluetooth, aby mohlo být propojeno s Vaším mobilním telefonem, popřípadě s Vaším počítačem pro hovory přes internet. Stačí jen dát sluchátko do blízkosti Vašeho telefonu, aby byly navzájem propojeny a můžete volat jako za starých časů. Toto "utržené" sluchátko je ideální pro zpestření pracoviště, kde často voláte. Pokud jdete večer ven s přáteli, jistě je pobavíte, když místo normálního mobilního telefonu vytáhnete toto kuriózní historické sluchátko.
Dnešní mobilní telefony jsou tak tenké a malé, že má někdy člověk pocit, že ani nedrží telefon. Když telefonujete s tímto sluchátkem, máte opravdu pocit, že telefonujete, přesně tak jako za starých časů. Je velmi pohodlné držet ho v ruce a navíc sluchátko a mikrofon jsou přesně tam, kde mají být, přímo na uchu a ústech. Navíc sluchátko je opatřeno digitální technologií pro naprosto čistý a jasný zvuk.
Sluchátko má jedno multifunkční tlačítko, kterým přijímáte a ukončujete hovory. Dále jsou tu dvě tlačítka na řízení hlasitosti.
Technické informace
Bluetooth verze 2.0
Baterie: Lithium polymer, nabíjecí (doba nabíjení 2-3 hodiny)
Kompatibilní se všemi telefony se zabudovaným bluetooth

Detaily

Kategorie iPhone gadgets
Objednávkový kód 112258

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist