Úvod Pro domácnost Hrnky a sklenice Nabité Panáky

Nabité Panáky

« Předcházející

V této kategorii je 3 produktů

Následující »
Nabité Panáky 

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Nabité Panáky patří k nádobí vyrobenému v moderním military stylu. Balení obsahuje čtyři skleničky ve tvaru nábojů ráže 12 s kovovým tvarovaným spodkem. Nabité panáky ocení jak milovníci vojenství, tak lidé s touhou po neobvyklém designu.
Skleničky bývají obvykle vystavené na poličce nebo pěkně schované v baru vedle našich oblíbených lahví. Přestože jsou jistě dekorativní, mnohem více zábavy si s nimi užijete při činnosti, k níž jsou určeny především - při pití dobrého alkoholu. Upotřebíte je během domácích večírků, menších setkáních s přáteli i návštěvy oblíbeného baru (pokud zrovna mistr za pultem nebude prosazovat vlastní nádobíčko). Díky své velikosti se pohodlně vejdou do kapsy a můžete si je vzít kamkoliv s sebou.
Obyčejné popíjení je jistě příjemné, ale co takhle si zahrát nějakou hru? Znudění ruští šlechtici se vyzývali z malicherných důvodů k soboj na pistole. Za časného mlžného rána v přítomnosti svých sekundantů se sešli v nějakém lesíku a na pokyn vystřelili. Většinou jeden z nich skončil hrobníkovi pod lopatou. Vyzvěte své přátele na souboj v pití! S Nabitými panáky se dostanete nanejvýš pod stůl. Stačí si určit pravidla - druh alkoholu (možno přecházet od slabšího k tvrdšímu), rychlost pití a podmínky výhry/prohry. Po několika Nabitých panácích se odstřelíte zaručeně.
Balení obsahuje 4 panáky.

Detaily

Kategorie Pro domácnost - Hrnky a sklenice
Objednávkový kód 112075

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist