Úvod Párty a bar gadgets LeCool obleky

LeCool obleky

V této kategorii je 32 produktů

Následující »
LeCool obleky 

Je nám líto, u tohoto produktu
nebyla nalezena žádná dostupná varianta.

Další obrázky a fotografie

LeCool obleky  LeCool obleky  LeCool obleky  LeCool obleky 

Popis

LeCool je perfektní zábavotvořič v každé situaci a dokáže toho ještě víc než čekáte. Z lycry vyrobený oblek pro celé Vaše tělo se skládá pouze z jednoho kusu. První věc, která Vás napadne je - Vždyť nic neuvidím. To je ale vyřešeno. Skrze LeCool je vidět a dokonce přes něj můžete i pít, a to už bude pořádná parádička v baru. Protože je LeCool z lycry, není s jeho velikostmi moc velký problém, stačí se změřit na výšku. LeCool se skvěle hodí na rozlučky se svobodou, protože při takové speciální příležitosti se oslavenec může beztrestně líbat přes oblek a slečnám to také moc nevadí.
Oblečení - pod LeCool se vejde i oblečení. Tím nemyslíme zimní bundu, ale trička nebo tenké mikiny a kalhoty ano. Čím méně toho na sobě budete mít, tím lépe celý oblek vypadá. Přestože oblek kryje i chodila, tak je lepší při delších procházkách mít přes oblek boty, abyste si jej neroztrhli. Na samotný oblek pak můžete nasadit cokoliv, aby byl Váš vzhled i výsledné fotografie dokonalé; brýle, čepice, bundy a klidně i další svršky a doplňky.
I když si oblek budete brát na oslavy, večírky, festivaly, plesy, večeře, do kina a všude jinam nemusíte mít obavu z nečistot. Skvěle se pere v normální pračce s běžným práškem. "LeCool" můžete být, když budete venčit pejska, krmit miminko, zatýkat zloděje, sedět v kině nebo na záchodě.
Velikosti:
M je vhodné pro všechny, kdo jsou menší než 163 cm
L je vhodné pro lidi mezi 163 a 178 cm
XL je pro LeCool lidi mezi 178 a 190 cm
Aktuálně máme v nabídce pouze několik barev, ale nemusíte mít obavy. Rychle budou další varianty přibývat.
LeCool holky nemusíte mít obavy. Vaše vnady v různých velikostech nejsou pro oblek překážkou. To že máme zatím fotky pouze kluků je asi proto, že jsou holt trochu ulítlejší. Stejně i pánové s pivním mozolem se do LeCool dostanou.

Detaily

Kategorie Párty a bar gadgets
Objednávkový kód 112033

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist