Úvod Elektronická Cigareta

Elektronická Cigareta

V této kategorii je 4 produktů

Následující »
Elektronická Cigareta 

Cena za 1 ks: 566,- Kč

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Pokoušíte se přestat kouřit? Elektronická cigareta Vám pomůže. Toto skvělé zařízení poskytuje pocit, že kouříte běžnou cigaretu, avšak s tím rozdílem, že je bez dehtu, tabáku a kouře otravného pro okolí.
Elektronická cigareta je perfektní při kouření na pracovišti, kde je zakázáno. Ačkoli je lepší, když požádáte svého šéfa, abyste se vyhnuli zbytečným zmatkům.
Hlavní rozdíl mezi normální a elektronickou cigaretou je v tom, že cigarety neobsahují žádný dehet, kancerogenní látky a jiné škodlivé přísady. Navíc k "zapálení" této cigarety není potřeba žádný oheň, takže můžete bez problémů kouřit i na místech, kde je nebezpečí vzniku požáru. Cigareta je naprosto neškodná pro okolí, které se tak vyhne pasivnímu kouření.
Kuřáci by měli vědět, že elektronická cigareta obsahuje nikotin, což je stále návyková látka. Nicméně z klinických výzkumů vyplynulo, že nikotinová substituční terapie je efektivní způsob, jak omezit nebo dokonce přestat kouřit. Nikotinová žvýkačka je také způsob, jak přestat kouřit, ale elektronická cigareta je méně drastický způsob.
Tyto cigarety jsou doporučeny pro lidi, kteří kouřili po dlouhou dobu a rozhodli se přestat, a nebo pro kuřáky, kteří žijí či pracují na místech. kde se nesmí kouřit. Tyto cigarety by neměli kouřit osoby mladší 18 let, lidé alergičtí na nikotin nebo těhotné a kojící ženy.
Adaptér pro nabíjení elektronické cigarety vtipně napodobuje klasickou krabičku s cigaretami. Do této zdravější varianty se vejde samotná nabíjecí cigareta a 7 náhradních patron.
Balení obsahuje:
nabíječku ve tvaru krabičky klasických cigaret
adaptér
1 x elektronickou cigaretu
6 x patrona s nikotinem (1 patrona odpovídá 20 klasickým cigaretám)

Detaily

Objednávkový kód 112264

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist