Úvod Ostatní dárky a gadgets Dalekohled s Odposlechem

Dalekohled s Odposlechem

« Předcházející

V této kategorii je 327 produktů

Následující »
Dalekohled s Odposlechem 

Cena za 1 ks: 2.330,- Kč

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Dalekohled s odposlechem funguje podobně jako bionické ucho. Nechá Vás slyšet slabé zvuky vzdálené 20 až 30 metrů a hlasité zvuky na neuvěřitelných 100 metrů skrze pohodlná a vysoce kvalitní sluchátka (zahrnuta v balení). Mimo toto jsou v Dalekohledu s odposlechem zabudované čočky umožňující osminásobné zvětšení a rovněž digitální zvukový nahrávač, díky němuž si lze poslouchané zvuky uchovat do budoucna. Budete dokonce schopní vylazovat pomocí příslušného knoflíku frekvenci a v závislosti na šířce přijímaného zvuku se zaměřovat na zvuky konkrétní.
Dalekohled s odposlechem je výborným společníkem pro milovníky přírody i amatérské zoology. Pomůže Vám přiblížit se nepozorovaně k ptákům, plaché zvěři i drobnějším obyvatelům luk a lesů, aniž byste narušili jejich teritorium či soukromí. Díky nahrávači můžete například zkoumat proměny zvukových signálů v průběhu ročních období a denní doby nebo rozdíly dospělý x mládě apod.
Ani fanoušci detektivek a agenta 007 nezůstanou zkrátka. Dalekohled s odposlechem je nutné vybavení každého moderního špiona. Bez něho by supertajné mise zajisté nekončily tak často úspěchem. Ať již máte rádi artefakty oblíbených hrdinů doma nebo si chcete vyzkoušet nějakou aci na vlastní pěst, bude stát věrně při Vás.

Technické informace
Zachytitelný zvuk: do 100 m
Čočky: 8 x zvětšení
Konektor sluchátek: 3.5 mm
Zdroj energie: 1 x 9V baterie (nezahrnuta v ceně)
Obsah balení
Dalekohled s odposlechem
Sluchátka
Kabel

Detaily

Kategorie Ostatní dárky a gadgets
Objednávkový kód 112124

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist