Úvod Párty a bar gadgets Crazy Čočky

Crazy Čočky

« Předcházející

V této kategorii je 32 produktů

Následující »
Crazy Čočky 
popis dostupnost cena / ks  
Atom Vyprodáno
Bílá Vyprodáno
Černá Spirála Vyprodáno
Červená Vyprodáno
Naruto - Sasuke Vyprodáno
Smile Vyprodáno
Twilight Vyprodáno
Žlutá Kočka Vyprodáno

Popis

Je jen otázkou času, kdy využijete skvělé možnosti a dostavíte na party s kočičím pohledem, bílou duhovkou nebo smajlíkem v očích. Je zaručené, že budete středem pozornosti. Dvě barevné varianty v naší nabídce jsme připravili i pro filmové fanoušky. Můžete mít totiž oči jako Volturi z Twilight ságy nebo Sasuke z Naruto. A jestli znáte někoho, kdo čočky nosí a Crazy ćocčkách jenom mluvil, našli správný dárek.
Crazy Čočky bez dioptrií jsou fakticky pouze kosmetickým doplňkem, který můžete nosit, i když běžně nepotřebujete nosit kontaktní čočky nebo brýle. Jestli už s čočkami máte zkušenost, nemusíme Vám nic vysvětlovat. Pokud jste však čočky nikdy nenosili je lepší požádat o aplikaci kontaktních čoček očního lékaře nebo optometristu, aby jste věděli, jak s čočkami zacházet. Pokud to totiž nemáte v malíku hrozí, že čočky roztrhnete a příjdete o čočky i peníze.
Crazy Čočky v naší nabídce jsou určeny pro denní nošení na čtvrtletní bázi. Balení obsahuje vždy jeden pár čoček, které tedy můžete nosit maximálně 90 dní.
Technické parametry
zakřivení 8.6
obsah vody 38%
materiál methafilcon A
průměr 14.0

Detaily

Kategorie Párty a bar gadgets
Objednávkový kód 112451

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist