Úvod Pro domácnost Hrnky a sklenice Chladící půllitr

Chladící půllitr

« Předcházející

V této kategorii je 3 produktů

Chladící půllitr 

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

Neexistuje nic tak báječného a v létě příjemně osvěžujícího, jako vychutnávat si pivíčko z ledové sklenice. Všichni milovníci piva pro konzumaci zlatavého moku jistě ocení profesionální sklenici.
Představte si půllitr se skvělým mrazícím systémem, prakticky celý vyrobený z ledu! Sklenice má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický, rychle mrznoucí gel. Sklenice se před použitím vloží vzhůru nohama, aby se tekutý gel rozlil do celého půllitru, do mrazáku, kde gel rychle zmrzne v jeden velký kus ledu. Gel pak udržuje sklenici velmi dlouho studenou a pivo uvnitř taky. V teplém počasí tak nic nepotěší více, než dlouho orosená sklenice.
Nákupem tohoto úžasného dárečku uděláte stoprocentně radost tatínkovi, dědečkovi či strýčkovi, kteří si s přáteli rádi popovídají u jednoho půllitru chmelové pochoutky. Hodí se pro ně například i na cesty do teplejších krajin, na pláž nebo na ryby. Kamkoliv, kde chtějí mít svůj nápoj skutečně skvěle vychlazený. Půllitr stačí jen před cestou na chvilinku dát do mrazáku a na místě do něj už jen čepovat.
Splní Vaše sny o neuvěřitelně dlouho studeném pivu. Vychutnávejte si teplotu piva jako ze sedmého schodu sklípku po neuvěřitelně dlouhou dobu!
V pintové nádobce můžete zchladit nejen pivo, ale i jakýkoliv jiný nápoj. Určitě se také dá využít při letním posezení na zahradě k vychutnání ledové citrónové limonády nebo jahodového koktejlu. Jednoduše nápaditá pomůcka i do domácnosti na zahradu či terasu pro horké dny letních měsíců.
Upozorňujeme, že půllitr není skleněný a není ocejchovaný!
Technické parametry
objem 400 ml
výška 15 cm
průměr 8 cm
materiál plast

Detaily

Kategorie Pro domácnost - Hrnky a sklenice
Objednávkový kód 112079

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist