Úvod Ostatní dárky a gadgets 100% Eko Gril

100% Eko Gril

« Předcházející

V této kategorii je 327 produktů

Následující »
100% Eko Gril 

Produkt je nyní nedostupný.

Popis

100% Eko Gril prý vymysleli někde na severu, což není jisté. :-) Ale zcela jistě by se nikdo nehádal, že lidé ve skandinávii o svou přírodu dbají více než u nás. Velmi často také platí, že zdravé věci nejsou moc chutné, ekologicky šetrné produkty nejsou moc funkční atd. 100% Eko Gril je ale trochu jiná káva. Je ekologický i praktický, protože je to takové All-in-one zařízení a navíc je zábavný, ostatně jako každý gril. Zvlášť, když k němu dokoupíte litr kořalky. :-)
100% Eko Gril je vyrobený z jednoho dřevěného špalku a má průměr okolo 25 cm. Je stvořený pro cestování nebo malé grilovací párty. Vytáhnout se také můžete před ostatními, když jej na nějakou zahradní slavnost vezmete s sebou neočekávaně. Díky postranním drážkám a středovému komínu skvěle táhne a je samonosný. Proto můžete také přibalenou grilovací misku položit přímo na něj. Místo misky můžete samozřejmě použít cokoli jiného - rendlík, rošt nebo další náčiní, na které jste zvyklí. Pro podpal jednoduše použijete ekologický, pevný podpalovač a možná také náš návod, pokud nejste moc zruční. :-)
Samotný gril je naprosto ekologicky šetrný a nebude ani vadit, pokud jej necháte někde po sobě ležet. Můžete tím možná i někomu udělat radost, protože ze zkušenosti víme, že se dá použít vícekrát, i když byl konstruovaný pro jedno použití. Žádáme Vás, abyste však v přírodě po svém grilování nenechávaly žádné obaly nebo odpadky.
Obsah balení
100% Eko Gril
Uhlí
Ekologický podpalovač
Grilovací miska
Zápalky
Návod

Detaily

Kategorie Ostatní dárky a gadgets
Objednávkový kód 112118

Všechny ceny jsou včetně DPH. Ceny nezahrnují dopravné ani balné. Obrázky mají ilustrační charakter.


Dárky podle druhu

Podle příjemce

Podle účelu


TOPlist